|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Ракел Велч ја откри тајната на својот изглед

Редакција Рингераја, 27.6.2014
Иако ја гази осмата деценија, Ракел Велч изгледа совршено! Која е нејзината тајна?
Клучни зборови:

image
/11


 

Ракел Велч се мажеше четири пати и има две деца. Какошто и самата изјавува, не им била добра мајка на децата, а за тоа што израснале во добри луѓе, заслужен е нивниот татко Џејмс. Ракел секогаш ја следеле стереотипни улоги на секс симбол, посебно по појавувањето на наловната страна на Плејбој. Како што вели, горда е на себе што издржала и што изградила име во Холивуд. Иако ја гази осмата деценија, Ракел не се откажува.

Неодамна, во интервју за еден магазин, ракел Велч ја откри тајната на својот совршен изглед, а тоа вклучува секојдневни напорни тренинзи.

-          Секое утро вежбам јога, шест дена во неделата. Обично станувам околу 6 часот, ќе се истегнам и правам вежби со дишење. Потоа се чувствувам подготвено за 45 минути кардио вежби со тегови. Вежбам 6 дена неделно по два часа и го обожавам тоа. Се чувствувам феноменално и полна сум со енергија. Ако не го користите своето тело, ќе го изгубите, тврди Ракел.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Во шопинг по совршена венчаница
Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)
2
Може ли да ослабам, ако дојам?
Запомнете: за време на бременоста вишокот килограми не сте ги добиле преку ноќ, затоа и сега не очекувајте дека можете ...
2
Вајолет Афлек се подготвува за сестричка
Малата Вајолет Афлек е забележана на училиште неиспуштајќи ја од раце својата кукличка бебе. Погледнете ги фотографиите ...
2
Анкета

Dali ste na RR poradi nagrada
arh_diz

Dali ste na RR poradi nagrada :)

da (13%)

ne (80%)

mozebi (7%)


Број на сите гласови: 89

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!