|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Најубаво облечените жени на Оскар 2016

Редакција Рингераја, 3.3.2016
Убавина, стил и блесок од црвениот килим, на Оскар 2016
Клучни зборови:

image
/211


 

Погледнете ги во галеријата најубаво облечените жени на манифестацијата Оскар 2016

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Идеи за фризури за долга коса
Немате идеја што да правите со Вашата долга коса? Чест проблем на многу жени!
5
Љубовна приказна која го заобиколи светот!
Шеесет годишната Сју Џонсон од Хјустон, ја сподели со читателите на списанието “Hyper Vocal” својата љубовна приказна, к...
3
Секс за време на бременоста: Што е во ред,...
Дали бременоста ви го зголеми интересот за секс? Или, сексот е последното нешто што ви паѓа на памет? Во секој случај, е...
3
Поддржуваме мали бизниси: Angel`s candles
Моментите поминати во вашите домови, разубавете ги со пријатните мирисни ноти на декоративните, уникатни, рачно изработе...
3
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?