|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Брзозборки од Кавадаречко

Детско катче, 18.10.2010
Збирка на nadica

image
/11


 

 

 

Ми се закка една ба на ккот и неможам да си ја одккам бата од ккот
Ж'т   д'г   в'к   п'н   б'и (жолт долг волк полн со болви)

 

 

 

Ги нема брзозборките од Вашиот крај?

ПИШЕТЕ НИ! Ќе направиме збирка!

Здивот на пролетта
Детски песнички
4
Детско лето
Детски песнички
4
Брзо брзо збори!
Брзозборки
4
Учителке најсакана
Мојата учителка има поглед благ...
4


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Dali?
Jana9

Vnimavate kakva hrana im davate na vasite deca?

Da (75%)

Ne (25%)

Ponekogas (0%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!