|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Cilat jane lojera edukative per vajzat

Автор: Redaksia Ringeraja | 21.7.2015
image

Lojerat jane per femijet te mesuarit dhe komponentin arsimor te te gjithe periudhes se tyre ne rritje deri. Ato ndihmojne per te krijuar komunikim me koleget, te formojne personalitetin e femijes

Lojra per zhvillimin e logjikes

Автор: Redaksia Ringeraja | 21.7.2015
image

Zhvillimi i vazhdueshem i te menduarit logjik lejon nje person per te shpejt dhe me efikasitet te merren me situata te reja. Prandaj, lojra logjike jane themelore per te mesuar per te bere konkluzionet e duhura

ОЗНАКИ:
СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?