|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Аделе го шокира светот со својата фигура!

Редакција Рингераја, 6.5.2020
Аделе направи изненадувачко враќање во социјалните медиуми за својот 32-ри роденден, а фановите не можеа да ги тргнат очите од нејзиното неверојатно губење на тежината! Пејачката на Someone Like You преку објава на Инстаграм го шокира светот!
Клучни зборови:

image
/11


 

‘Ви благодарам за роденденската убов. Се надевам дека ќе останете безбедни и здрави за време на ова лудо време “, напиша Адел. Потоа, им оддаде почит на првите редови кои се борат против коронавирусот и додаде: ‘Би сакал да им се заблагодарам на сите наши први одговорни и основните работници кои нè чуваат безбедни додека ги ризикуваат нивните животи! Вие сте навистина наши ангели ? ? 2020 во ред, благодарам x. “Но, фановите беа разнесени од понатамошното губење на тежината на Адел на придружната фотографија, на која се гледа како таа носи црна рударка со ракави со пуфбол и виткана половината за да ја истакне нејзината ново тримерна фигура .

‘Ви благодарам за роденденската љубов. Се надевам дека ќе останете безбедни и здрави во ова лудо време “, напиша Адел.

Потоа, им оддаде почит на првите редови на здравствените работници, кои се борат против коронавирусот и додаде: ‘Би сакала да им се заблагодарам на сите наши одговорни здравствени работници кои нè чуваат безбедни додека ги ризикуваат нивните животи! Вие сте навистина наши ангели ? ?на 2020. “

Но, фановите беа шокирани од изгледот на Аделе придружната фотографија, на која се гледа како таа носи црн фустан со ракави со тесен во половината, за да ја истакне нејзината фигура.

 

 

 

Фотографии од свадбата на Елена Ристеска
Елена Ристеска и Бојан Ивановски синоќа стапнаа на лудиот камен. Во прилог се неколку фотографии од нивната свадбена вес...
4
Може ли да ослабам, ако дојам?
Запомнете: за време на бременоста вишокот килограми не сте ги добиле преку ноќ, затоа и сега не очекувајте дека можете ...
3
Создадете подобар живот
Својот живот го заробувате во негативни мисли и енергија ако го трошите на она лошо што може или би можело да се ...
2
Во шопинг по совршена венчаница
Што треба да имате на ум…( 6 совети за купување венчаница)
2


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Bebce so mnogu iminja :))
Ljubovce

Naset_o malecko za 3 meseci treba da dojde na ovoj svet a nie sme vo mnoguuu golema dilema kako da bide negovoto ime...pa jas i mojot soprug resivme da pobarame pomos od vas :)

Andrej (31%)

Aleksej (17%)

Andrija (8%)

Valentin (6%)

Ivan (18%)

Bojan (19%)


Број на сите гласови: 191

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!