|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Совети за зајакнување на имунитетот на вашето дете?  
[Страница: 2 3 4 ... 26 27 28 ]
676 BEBICA 259021 10.3., 08.25
Vladymir
Предупредуваме: Овошје на децата  
[Страница: 2 3 4 5 ]
121 vesna_kr 32933 21.10., 14.06
vezilka RR
Предупредуваме: Справување со нејадењето  
[Страница: 2 3 4 ... 9 10 11 ]
265 profesorica 82583 2.10., 11.36
tincule
 
Ручек за малите дечиња   0 joki86 5180 13.10., 21.48
joki86
Чаеви  
[Страница: 2 3 ]
64 vesna_kr 24281 13.10., 21.45
joki86
Колку благо јадат вашите деца?  
[Страница: 2 ]
36 Snowhite RR 17305 17.8., 01.05
mamicki
Млечен кефир   12 TRANSTAR 19903 30.5., 07.05
Амиче
Риба во детското мени  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
129 vesna_kr 45021 3.9., 15.04
lolla RR
Блендирано/пасирано не сакам да џвакам...  
[Страница: 2 3 4 5 ]
109 profesorica 30192 4.8., 10.09
elenak
Здрава исхрана  
[Страница: 2 3 4 5 ]
103 mis. 35945 13.5., 12.38
marchi
Столче за хранење  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
283 profesorica 71192 31.3., 14.04
lolla RR
Сок  
[Страница: 2 3 4 ... 8 9 10 ]
228 mami 58841 31.1., 13.39
AneLav RR
Ноќно пиење(сок,млеко)  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
184 vesna_kr 44722 21.12., 22.48
MamaKiki
Сок од зеленчук   2 marchi 8097 2.11., 10.25
Felly RR
Бонбони и мастики  
[Страница: 2 3 ]
61 mother 29 17932 1.11., 22.49
Melanija RR
Јадат ли вашите деца брза храна?  
[Страница: 2 ]
30 Srculence 14420 1.11., 12.42
marchi
Туна?   23 mami 14798 27.10., 14.32
tincule
млеко во тетрапак  
[Страница: 2 3 ]
62 big_mama817 22223 23.10., 14.54
MamaKiki
слабокрвност  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
131 mami 98601 30.6., 06.28
kapina
која храна е особено богата со железо?  
[Страница: 2 3 ]
50 mami 51838 4.4., 22.34
Melanija RR
Кое млеко е најдобро за исхрана на децата?   18 caciana 13001 31.3., 23.16
Cvekelencule
Млеко и млечни производи  
[Страница: 2 ]
29 anedespo 25677 26.2., 19.35
sandriana RR
Исхрана на деца со атопичен дерматит   5 Gorde J 12066 27.1., 14.20
DuffytheDuck
Маслинки и печурки  
[Страница: 2 ]
38 Mila na mama 20907 20.12., 11.59
Bethany
Kога и како почнавте со јаткасто овошје?   17 nadica 12578 18.12., 12.05
bucko mal RR
Страница:   [1] 2 3 4   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3 4   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Релација-другари-врска
Bitolcanka

Дали ако другарка на вашиот партнер која е против вашата врска и ако се тргне малку од вашите животи, би се обидела да наштети и кога ќе бидете во брак?

Да (36%)

Не (9%)

Можеби (38%)

Најверојатно (17%)


Број на сите гласови: 95

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!