|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

МОДА

Адријана Лима се збогуваше со Victoria`s secret

Автор: Редакција Рингераја | 12.11.2018
image

Адријана Лима е ангелот со најдолг стаж во Victoria’s Secret, но за жал, таа на последната ревија се збогуваше со ангелските крилја

ДИЕТИ

Тајните диети на ангелите на Victoria`s Secret

Автор: Редакција Рингераја | 10.12.2014
image

Ангелите на Victoria's Secret се подготвуваат неколку месеци пред модниот настан. Погледнете кои се тајните за слабеење на ангелите на Victoria's Secret

НАЈНОВИ ТРЕНДОВИ

Костими за капење на Victoria`s secret

Автор: Редакција Рингераја | 23.4.2012
image

Во последната рекламна кампања на брендот Candice Swanepoel прикажува костими за капење за сезоната лето 2012

ДИЕТИ

Како ослабуваат ангелите на Victoria`s secret?

Автор: Редакција Рингераја | 21.3.2012
image

Ангелите на Victoria's secret изгледаат дури и подобро од пред да забременат. Како успеваат во тоа?

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

/
Jana9

Od kolku godini vaset_o dete odi na kurs po stranski jazici?

3 god. (0%)

4 god. (0%)

5 god. (0%)

6 god. (100%)

7 god. i poveke (0%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!