|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Анџелина Џоли изгледа неверојатно на премиерата на Maleficent во Холивуд

CELEBRITIES

Филмско деби на ќерката на Анџелина Џоли

Автор: Редакција Рингераја | 23.8.2012
image

Тргна по стапките на своите родители! Малата Vivienne Marcheline доби улога во филмот Maleficent, секако со мала помош од нејзината мајка

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?