|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Филмско деби на ќерката на Анџелина Џоли

Редакција Рингераја, 23.8.2012
Тргна по стапките на своите родители! Малата Vivienne Marcheline доби улога во филмот Maleficent, секако со мала помош од нејзината мајка

image
/11


 

 

Како што пишува британскиот дневник "The Sun", ќерката на најславниот холивудски пар доби улога во филмот "Maleficent", секако со малку непотизам од страна на својата мајка, која во филмот на има главната улога на лошата маќеа.

- Анџелина мисли дека тоа ќе биде сјајно искуство за Вив. Таа е толку природна, коментира извор за The Sun.

"Maleficent" е Дизниева верзија на приказната за Снежана во која главен акцент е ставен на лошата маќеа. Вивиен во филмот ќе ја глуми принцезата Аурора, ќерката на лошата маќеа.

Со овој чекор малата Вивиен ја надмина и својата мајка, која своето филмско деби го имаше на 7 години, во комедијата "Lookin' To Get Out". Улогата ја доби бидејќи во филмот глумеа нејзините родители.

 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Краток водич: Како да ја одржуваме облеката?
Знаеме ли што значат симболите на етикетите?
6
16 работи кои не треба да ги кажуваме на д...
Некои од фразите - позитивни или повеќе негативни, кои ги користите во воспитувањето на своите деца, можат да имаат долг...
4
Табела за раст на деца
Постои табела која може да ви помогне да утврдите дали детето нормално расте и се развива според тоа на која возраст е в...
4
Дискалкулија кај децата: Како да им помогн...
Развојна дискалкулија е состојба која се среќава кај деца со нормална интелигенција, а сепак имаат потешкотии во совладу...
4
Анкета

Dali?
Jana9

Dali treba prvo???

Dete pa kariera (100%)

Kariera pa dete (0%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!