|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Секој пар го доживува ова по одредено време - период на суша. После работа од 8-16 часот, деца, дом и сите други обврски, партнерите едвај чекаат да паднат во кревет и да фатат некој час сон

МАМИНО КАТЧЕ

Незаменливи предности на мајчинството!

Автор: Редакција Рингераја | 27.5.2013
image

Додека се обидувате да го преживеете денот по бесоната ноќ, веројатно е тешко да се сетите колку сте прекрасна! Но, кога подобро ќе размислите мајчинството Ве направи подобра личност. Еве како дополнително да ја зајакнете мајчинската самодоверба...

СЕКСИ ЌОШЕ

Жените се најпривлечни кога се плодни!

Автор: Редакција Рингераја | 20.12.2012
image

Едно истражување, чии резултати се објавија минатиот месец, покажува дека мажите сметаат дека жените се најатрактивни кога се во овулација. Истражувањето покажало дека привлечноста на жените се менува во тек на нивниот менструален циклус

ЗАНИМЛИВОСТИ

Чудесни работи во врска со бременоста!

Автор: Редакција Рингераја | 30.4.2012
image

Чудесни работи се случуваат во текот на деветте месеци од бременоста. Ви откриваме неколку...

СТРАНА 1 ОД 1