|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Семејниот албум на Шакира и Пике

Автор: Редакција Рингераја | 6.2.2017
image

Најслатките семејни фотографии на парот

Методите на воспитување на Меган Фокс

Автор: Редакција Рингераја | 5.4.2016
image

Ќе те одгледам и ќе ти дадам крилја

Најслатките славни семејства на Инстаграм

Автор: Редакција Рингераја | 10.11.2015
image

Тие се богати, славни и слатки...

Кејт Хадсон: на децата им требаат среќни родители

Автор: Редакција Рингераја | 20.10.2015
image

Актерката Кејт Хадсон (36) е на насловна страна на Ноемвриското издание на списанието Allure каде открива детали за одгледувањето на свиоте две деца како сингл мајка

Фото: Каква мајка е Бијонсе?

Автор: Редакција Рингераја | 28.1.2015
image

Секоја мајка се труди да биде најдобра за своето дете. Тоа го прават и славните мајки, кои градат кариера и одгледуваат деца. Еве каква мајка е Бијонсе

Синот на Северина денес слави 2 роденден

Автор: Редакција Рингераја | 20.2.2014
image

И покрај тоа што Северина доби три награди на овогодинешната Златна Бубамара на популарноста, најважен настан во оваа недела и е вториот роденден на нејзиниот син Александар

Шакира: Мајчинството е неодоливо!

Автор: Редакција Рингераја | 26.4.2013
image

Пејачката Шакира обожава да го води својот син Милан секаде со себе, па не се одвојува од него дури ни на снимање...

Анџелина и Бред конечно се венчаа!

Автор: Редакција Рингераја | 2.1.2013
image

Анџелина и Бред се венчале за Божиќ, на приватна церемонија на Карибите, каде се со децата на одмор

Филмско деби на ќерката на Анџелина Џоли

Автор: Редакција Рингераја | 23.8.2012
image

Тргна по стапките на своите родители! Малата Vivienne Marcheline доби улога во филмот Maleficent, секако со мала помош од нејзината мајка

Каков родител е Џенифер Лопез?

Автор: Редакција Рингераја | 15.8.2012
image

Во интервју за In Style Џенифер Лопез се отвора за тоа како е да се биде мајка на 4-годишни близнаци и за нејзиниот однос кон љубовта

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?