|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Шакира го покажа трудничкото стомаче

Автор: Редакција Рингераја | 7.10.2012
image

Повеќе немам стомачни мускули сега имам стомаче, ја сподели својата радост Шакира на социјалните мрежи

Миа Костова: Бремена и гола

Автор: Редакција Рингераја | 5.10.2012
image

Водителката Миа Костова неодамна доби син. Таа денес реши на својот Фејсбук профил да објави голи фотографии на кои се гледа дека е поприлично бремена

Каролина Гочева е бремена?!

Автор: Редакција Рингераја | 11.9.2012
image

Македонската пејачка Каролина Гочева е позната по својата совршена линија, затоа не' изненади нејзиното стомаче, пишуваат од српскиот сајт PressOnline

Адриана Лима може да се породи во секој момент!

Автор: Редакција Рингераја | 24.8.2012
image

Српската снаа Адриана Лима скоро ништо не зборуваше за својата бременост. Криеше во кој месец од бременоста е, од кој пол е детето и кога е предвидениот термин. Но сега реши малку да се отвори...

Трудничкото стомаче на Меган Фокс

Автор: Редакција Рингераја | 21.8.2012
image

Бремената Меган Фокс го покажа своето стомаче во тесен, цветен фустан, додека се шеташе низ Лос Анџелес со нејзината постара сестра Кристи Фокс

Сека Алексиќ е бремена?!

Автор: Редакција Рингераја | 27.7.2012
image

Нејзината порака на социјалната мрежа Твитер укажува на тоа дека пејачката е можеби бремена

Адел троши богатство на нероденото бебе

Автор: Редакција Рингераја | 17.7.2012
image

Познатата пејачка потрошила повеќе од 35 илјади долари на опремување на собата за бебето...

Фотографии од свадбата на Дру Баримор

Автор: Редакција Рингераја | 7.6.2012
image

Бремената 37-годишна невеста изгледаше прекрасно и блескаво во фустанот од муслин и органза, извезен со цвеќе и црн појас кој го обележуваше нејзиното трудничко стомаче

Бијонсе повторно трудна?!

Автор: Редакција Рингераја | 1.6.2012
image

Бијонсе повторно во центарот на вниманието на медиумите: тукушто се врати на сцената, а во јавноста има гласини дека е повторно трудна.

Алесандра Амбросио има син!

Автор: Редакција Рингераја | 8.5.2012
image

Бразилскиот супер модел Алесандра Амбросио го роди своето второ дете. Ангелот на Victoria's secret и бизнисменот Џејми Мазур го дочекаа раѓањето на здраво момче во Флорианаполис, во Бразил синоќа, според известувањата кои доаѓаат од социјалните мрежи

СТРАНА 6 ОД 8


Анкета

Izbor na ime za bebufff
Ikana

Zdravo RR-ki! Imame edna slatka nedoumica so izbor na imeto na bebufkata nasa, pa bi sakala od vas da cujam mislenje, bidejki nie ne mozeme da se odlucime definitivno za edno ime :)

Kaja (45%)

Mina (20%)

Marina (14%)

Konstantina (21%)


Број на сите гласови: 271

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!