|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Луди труднички комбинации на Ким Кардашијан

Автор: Редакција Рингераја | 28.3.2013
image

Додека повеќето трудници избираат комотна облека, Ким не се откажува од своите секси комбинации. Под оваа облека не може да се стави ниту игла!

Кејт Мидлтон носи девојче?!

Автор: Редакција Рингераја | 6.3.2013
image

Англија нека се подготвува за уште една кралица! Кејт Мидлтон даде знак дека носи девојче! На војвотката и било поклонето бело мече, а таа искоментрала “Благодарам. Ќе го земам тоа за мојата ќ----” и прекинала на средина на реченицата

Трудничкото стомаче на Кејт Мидлтон

Автор: Редакција Рингераја | 21.2.2013
image

Принцезата Кејт, која е во петтиот месец од бременоста, за прв пат излезе во јавноста со своето трудничко стомаче

Како Кејт Мидлтон ги победи утринските мачнини?

Автор: Редакција Рингераја | 4.2.2013
image

Кејт Мидлтон страда од екстремен облик на утрински мачнини. Таа наводно успеала да се избори со нив со помош на миризливи свеќи

Шакира се породи и доби син

Автор: Редакција Рингераја | 23.1.2013
image

Познатата пејачка Шакира и фудбалерот Жерар Пике станаа родители на синчето Милан.

ОЗНАКИ:

Ким Кардашијан го покажа трудничкото стомаче!

Автор: Редакција Рингераја | 2.1.2013
image

Откако нејзиниот дечко Kanye West објави дека Ким Кардашијан е бремена, а нејзините сестри потврдија на Twitter, 32-годишната америчка старлета гордо ја покажа заоблената линија на Новогодишната забава во Лас Вегас

Кејт и Вилијам очекуваат близнаци?!

Автор: Редакција Рингераја | 5.12.2012
image

Војвотката од Кембриџ и принцот Вилијам можеби очекуваат близнаци, соопшти вчера Дејли телеграф. Кејт страда од силно и често повраќање, кое најчесто се сретнува кај жените кои носат близнаци, тврдат специјалистите

Анабела Буква носи девојче

Автор: Редакција Рингераја | 1.12.2012
image

Популарната пејачка Анабела Буква, вереницата на бизнисменот Андреј Атијас, наскоро ќе стане мајка, а на „лудиот камен“, ќе застане по породувањето.

Се породи Адел

Автор: Редакција Рингераја | 21.10.2012
image

Популарната британска пејачка Адел и нејзиниот дечко Сајмон Конецки станаа родители

Викторија Бекам бремена со петто дете?!

Автор: Редакција Рингераја | 9.10.2012
image

Странските медиуми пренесоа информација дека Викторија и Дејвид Бекам го очекуваат своето петто дете

СТРАНА 5 ОД 8


Анкета

Rodenden
Jana9

Kade go proslavuvate rodendenot na vaset_o dete?

Igroteka (56%)

Restoran (7%)

Doma (33%)

Ne go slavime (4%)


Број на сите гласови: 45

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!