|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Кејт Мидлтон се упати кон болницата!

Автор: Редакција Рингераја | 22.7.2013
image

Кралското бебе е на пат! Војвотката од Кембриџ отиде да се породува, потврдија Британските медиуми! Идната мајка ќе го роди своето бебе во приватната болница St Mary's Hospital во London , каде и Принцезата Дијана ги роди двајцата синови

Дали ова навистина е стомачето на Кејт Мидлтон?

Автор: Редакција Рингераја | 12.7.2013
image

Дали верувате дека ова навистина е Кејт Мидлтон?

Ребека е бремена со близнаци!

Автор: Редакција Рингераја | 5.6.2013
image

Нашата популарна пејачка повторно ќе стане мајка!

Роуз од "Титаник" бремена со трето!

Автор: Редакција Рингераја | 5.6.2013
image

Британската актерка Кејт Винслет, која ја имаше главната улога во филмот „Титаник“ е бремена по трет пат!

Ким ќе ја изеде плацентата по породувањето?!

Автор: Редакција Рингераја | 4.6.2013
image

Бремената реалити ѕвезда Ким Кардашијан, следејќи ги стапките на нејзините колешки January Jones и Holly Madison, сака да ја изеде сопствената плацента откако ќе му посака добредојде на своето бебе на свет. Дали мислите дека ова е чудно?

Породувањето на Ким ќе чини илјадници долари?!

Автор: Редакција Рингераја | 3.6.2013
image

Дознајте како ќе изгледа породувањето на една од најпопуларните трудници на светот

Кејт Мидлтон ќе се породува со помош на хипноза?!

Автор: Редакција Рингераја | 31.5.2013
image

Британските таблоиди пишуваат дека Војвотката од Кембриџ, која во јули го очекува првото дете со принцот Вилијам, сака да се породи под хипноза, за породувањето да трае што пократко, да биде природно и пријатно искуство

Трудничкиот стил на Хали Бери

Автор: Редакција Рингераја | 27.5.2013
image

Иако во четириесетите, иако бремена, Хали изгледа заносно. И гордо. Таа го очекува второто дете со сопругот Оливиер Мартинез. Погледнете го нејзиниот стил на облекување

Ким Кардашијан очекува девојче!

Автор: Редакција Рингераја | 24.5.2013
image

Лекарите потврдија! Ким очекува девојче

Стомачето на Војвотката Кејт порасна!

Автор: Редакција Рингераја | 23.4.2013
image

Стомачето на војвотката Кејт е веќе видливо. Таа се прошета во цветен труднички фустан

СТРАНА 4 ОД 8


Анкета


jovanka(100%)

(0%)


Број на сите гласови: 15

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!