|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Трудничкиот стил на Мила Кунис

Автор: Редакција Рингераја | 12.6.2014
image

Мила Кунис се облекува во комфорна и модерна облека, за време на нејзината прва бременост со вереникот Ештон Качер. Погледнете го нејзиниот труднички стил

Новак Ѓоковиќ ќе стане татко

Автор: Редакција Рингераја | 29.4.2014
image

Најдобриот српски тенисер Новак Ѓоковиќ објави дека наскоро ќе стане татко, бидејќи неговата вереница Јелена Ристиќ е бремена

Трудничкото стомаче на Алиша Милано

Автор: Редакција Рингераја | 7.4.2014
image

Алиша Милано, која со сопругот Дејвид Буглиари го очекува своето второ дете, гордо го покажа трудничкото стомаче на Инстаграм

Katy Perry ја породи својата другарка!

Автор: Редакција Рингераја | 28.2.2014
image

Во случај да се сомневавте дека Katy Perry e чудесна жена, таа на Твитер објави дека совладала нова вештина: да биде бабица!

Жељко Јоксимовиќ ќе стане татко!

Автор: Редакција Рингераја | 25.10.2013
image

Среќна вест ни доаѓа од Србија! Еден од најомилените музичари во регионот, Жељко Јоксимовиќ ќе стане татко!

Гвен Стефани е бремена со трето дете!

Автор: Редакција Рингераја | 4.9.2013
image

Рок ѕвездите Гвен Стефани и Гевин Росдејл го очекуваат своето трето дете

Хурем: Вереникот ме тераше да абортирам

Автор: Редакција Рингераја | 27.8.2013
image

Хурем, во исповед за турскиот “Хуријет” открила дека во моментите на очај помислувала да се убие, а се обидела тоа да го направи од балконот на хотелската соба, кога се доделуваа престижните телевизиски награди во Анталија

Хурем е бремена!

Автор: Редакција Рингераја | 22.8.2013
image

Турската новинарка Ајше Арман, поминувајќи еден ден со Мерјем Узерли, популарната Хурем од серијата „Сулејман Величенствениот“, дознала дека актерката е во блажена состојба

ОЗНАКИ:

Меган Фокс очекува второ дете!

Автор: Редакција Рингераја | 2.8.2013
image

Меган Фокс и Брајан Аустин Грин го очекуваат своето второ дете

Трудничкото стомаче на Хали Бери

Автор: Редакција Рингераја | 26.7.2013
image

Хали (46) е шест месеци бремена со нејзиното второ дете, прво со сопругот Оливие Мартинез

СТРАНА 3 ОД 8


Анкета

Кое име е поубаво:
Antimona

Кое име е поубаво:

Миха (46%)

Анџело (54%)


Број на сите гласови: 41

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!