|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

БЛОГОВИ

Дете од 1-2 години - од аспект на мама

Автор: Маргарита Каранфилов | 15.4.2021
image

@mamamegi го споделува своето искуство

БЛОГОВИ

Mamamegi: Зошто не доев тандем?

Автор: Редакција Рингераја | 1.3.2021
image

Блог на @mamamegi

image

Моментот кога јас се претворив во ние

image

Приказна од породување на @mamamegi

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

/
Jana9

Koja od salamite vi e omilena?

Sunka (25%)

Pecenica (50%)

Svinski vrat (0%)

Cajna (25%)

Kulen (0%)

Slanina (0%)


Број на сите гласови: 4

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!