|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Костими за капење на Victoria`s secret

Редакција Рингераја, 23.4.2012
Во последната рекламна кампања на брендот Candice Swanepoel прикажува костими за капење за сезоната лето 2012

image
/11


 

 

Овој тип на женственост упорно се наметнува во текот на годините од Victoria's Secret и се чини дека никогаш нема да излезе од мода.

Тука пораката е едноставна и јасна - класиката над се.

Ништо премногу помпезно, но модерно и екстравагантно, е карактеристиката на овие костими за капење.

Сите обожавателки на едноставниот и софистициран стил можат да го препознаат својот костим за капење во следните фотографии.

  

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

11

 

12

 

13

 

14

 

15

 

16

 

 


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Тренд хит - корална боја!
Коралната боја, тренд хит за ова лето! Погледнете ги комбинациите кои ги пронајдовме за вас.
3
Познатите за бременоста
10 интересни изјави на познатите за бременоста, килограмите, храната, улразвукот.....
3
Женствени вибрации - Bella пролет/лето 2018
Верни на вкусот на модните зависници, Bella ја најавува новата сезона подинамично од кога било
3
Фото: Се венчале па скокнале во море!
Што ти е љубов: Младоженците Кристина и Кристијан од Хрватска на необичен начин го овековечиле почетокот на заедничкиот ...
3
Анкета

Сезони.
Admin

Во која сезона е родено вашето дете?