|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Слики на татичко со своето бебе...  
[Страница: 2 3 ]
63 Julie1 21023 14.6., 10.41
sandriana RR
Предупредуваме: Список на рр татковци  
[Страница: 2 3 ]
57 mami 27362 27.5., 14.44
Melanija RR
Предупредуваме: Ден на таткото  
[Страница: 2 ]
26 mis. 14624 20.9., 16.52
Dilina
Предупредуваме: Рак на тестиси   2 Mami4ka 10318 2.9., 10.57
mami
 
Колку мажите навистина помагаат?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
151 Боцко 27635 24.11., 12.29
marchi
Мажот и бременоста  
[Страница: 2 ]
29 Еца 12097 24.11., 12.27
marchi
Секој маж сака...  
[Страница: 2 3 ]
57 Палешка РР 15392 24.11., 12.13
marchi
Колку паничарат татковците?  
[Страница: 2 3 ]
52 Еца 14067 23.3., 18.30
lukajana RR
Тато на породилно   20 lide78 9379 12.3., 00.09
deluxe
Кога тато ќе наиде на неред?  
[Страница: 2 3 ]
63 mami 14494 27.12., 23.13
lukajana
Таа бремена, тој се дебелее:)   19 mami 9367 27.12., 16.50
sonc90
Дали стоите зад вашиот сопруг?  
[Страница: 2 ]
42 Viktori 11339 27.12., 16.41
sonc90
Машко или женско дете?  
[Страница: 2 3 4 5 ]
106 Еца 21690 25.11., 21.55
Ki4iko
Тато и ќеркичките   24 mami 10300 25.11., 12.11
caciana
Мажите и спиењето   11 profesorica 9119 14.9., 22.22
Felly RR
Дали тато го чува детето?  
[Страница: 2 3 4 ]
93 Snowhite RR 16989 14.9., 18.10
Felly RR
Каков татко е вашиот сопруг?   15 Bethany 9289 13.9., 18.22
Dilina
Дочек од болница  
[Страница: 2 ]
29 Еца 12921 11.8., 13.28
Mila mamicka
Татичко пред породилната сала   16 Gari68 9706 11.8., 09.56
Mila mamicka
Тато и синовите   19 mami 9716 11.8., 09.24
Mila mamicka
Тато и излегувањата  
[Страница: 2 3 ]
55 Еца 14875 8.8., 15.27
Mila mamicka
Татково катче   12 Еца 9848 19.7., 16.56
SandraRo
Да сум машко на еден ден...  
[Страница: 2 ]
41 Еца 12113 9.6., 17.25
princessa
Мажите и споделувањето на нивните чувства   18 Stenin 9497 24.5., 00.25
Defne90
Мама на службено патување   15 mami 9305 6.12., 18.52
Mihaela 2010
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Рахела
Кристин

Што мислите за името Рахела , мене многу ми се допаѓа... На мојите поблиски мислат дека тоа не е модерно име... :/ :/

100 (83%)

100 (17%)


Број на сите гласови: 24

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!