|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Тато и излегувањата
15.3.2013 10:26:19   
Bububebe
Еднаш до два пати неделно оди со другарите на кафе

(Одговор на членот Cipi Ripi)
Непосредна врска до пораките: 51
   RE: Тато и излегувањата
15.3.2013 10:27:47   
Snowhite RR
Тато не толку често, ама затоа мама да. Дури и јас го терам да излегува

_____________________________

Life is not the amount of breaths you take, it''''''''s the moments that take your breath away

(Одговор на членот meU87)
Непосредна врска до пораките: 52
   RE: Тато и излегувањата
29.11.2013 15:01:39   
Mihaela 2010
nemame takvi nekoi naviki ,dali krugot na prilateli nie se familijaren pa taka koga iskacame iskacame site vo paket..taka da tato moze nekogas da pojde do komsii na kafe sam,i taa mu e destinacijatauser posted image

_____________________________

Најголемата трагедија во животот не е смртта, туку она што дозволуваме да згасне во нас додека живееме.

(Одговор на членот Snowhite RR)
Непосредна врска до пораките: 53
   RE: Тато и излегувањата
29.11.2013 15:33:40   
rina13
И јас со дρугаρκи и он со дρугаρи исκача од сеκогаш било таκа.Заедно идеме со заедничκите пρијатели.Малκу слобода ниκогаш не е на одмет не моρа баш се заедно да се пρави.

(Одговор на членот Mihaela 2010)
Непосредна врска до пораките: 54
   RE: Тато и излегувањата
20.5.2014 9:44:06   
Defne90 RR
Па маж ми понекогаш си излегува сам со другарите навечер,било да е виканд или не.И така си знае и да си појде на кефе сам кај нив.Ама и јас исто знам да си излезам со другарки или на кафе едноставно како што кажа рина погоре,ниту јас има што да правам со неговите другари,ниту тој со моите.Секако дека е потребна и слобода во бракот.А кога излегуваме со заеднички пријатели или со роднини тогаш си излегуваме сите заедно.

_____________________________

Motherhood is a forever love story...Enjoy every minute and treasure it!

(Одговор на членот rina13)
Непосредна врска до пораките: 55
   RE: Тато и излегувањата
8.8.2014 15:27:51   
Mila mamicka
Мм и додека не бевме земени, а и сега, не е многу по излегувањето. Излегува еднаш месечно за викенд навечер, а инаку денски на кафиња и сл не, или пак излегуваме сите заедно. Не е многу по излегувањата, иако јас го терам да излегува, затоа што сметам дека секој треба да си има време кое си го поминува со другарите и пријателите. И кога би излегувал повеќе, воопшто не би ми сметало тоа, затоа што бескрајно му верувам.

_____________________________

Најдобрата работа што еден татко може да ја направи за неговите деца, е да ја сака нивната мајка.

(Одговор на членот Defne90 RR)
Непосредна врска до пораките: 56
Страница:   <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Страница: <<   < Претходна страница  1 2 [3]
Оди на:






Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?