|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Моминска вечер  
[Страница: 2 ]
48 nina 18576 26.10., 15.08
Sunshine88
Предупредуваме: Првиот роденден на Вашето дете  
[Страница: 2 3 4 ]
81 Pepelaska * 27242 13.8., 17.14
Melanija RR
 
Како да се облечете кога сте гостин на свадба?   18 sandriana RR 10134 17.10., 17.30
Snow Angel
Музика за свадба  
[Страница: 2 ]
37 profesorica 21117 13.6., 00.37
Sunshine88
Крштевка - колку е важна?  
[Страница: 2 3 4 ... 16 17 18 ]
447 Боцко 75794 29.1., 18.34
Defne90 RR
Венчаница - нова или изнајмена   22 moni teo 6613 13.1., 18.38
Estera
Старосватица?  
[Страница: 2 3 ]
58 mami 17163 17.12., 12.23
Sunshine88
Што мислите во врска со "наредбата" поклон во плик на покани  
[Страница: 2 3 4 ]
96 profesorica 15951 17.12., 12.15
Sunshine88
Колку сте задоволни од вашиот кум?  
[Страница: 2 3 4 ]
98 profesorica 19304 17.12., 12.12
Sunshine88
Покани за свадба   19 mami 20862 2.11., 15.22
Sunshine88
Свадбени фотографии/снимки  
[Страница: 2 3 ]
67 profesorica 20196 2.11., 15.03
Sunshine88
Каква свадба имавте?   10 Ikana 6281 2.11., 14.59
Sunshine88
Подвезица   23 profesorica 7527 2.11., 14.50
Sunshine88
Место вие во матично, матичарот кај вас!   24 vezilka RR 7882 2.11., 14.48
Sunshine88
4 месеци свадба се спрема, а....   22 mami 9442 26.10., 15.41
Sunshine88
Денот на свадбата  
[Страница: 2 ]
33 mami 13124 26.10., 15.27
Sunshine88
Роденден на сопругот   10 marchi 8089 7.6., 15.09
Snowhite RR
Свадбен подарок  
[Страница: 2 ]
47 sandravlae 14745 22.5., 12.53
lukajana RR
Прославување на годишница  
[Страница: 2 3 4 5 ]
101 Julie1 29830 29.3., 23.44
Snow Angel
Меден месец  
[Страница: 2 ]
35 mami 12150 24.3., 15.32
Hopeful RR
Каква венчаница носевте?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
160 Еца 30378 24.3., 00.29
mamicki
Младенци  
[Страница: 2 ]
49 profesorica 14493 22.3., 17.03
LoveableMe RR
Девер на свадба - негови задолженија  
[Страница: 2 ]
25 Bitolcanka 17731 10.2., 13.33
Melanija RR
Фризура за свадба  
[Страница: 2 3 ]
51 kati 35333 2.12., 10.59
Malecka23
Машки свадбени костуми  
[Страница: 2 ]
26 Еца 31172 2.12., 10.56
Malecka23
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

помош
amelka

јас и мојот сопруг сакаме да имаме 2 дете но 1 ние 15 месеци и несме сигурни далие време за 2

да (29%)

не (29%)

не знам (19%)

секако време е (23%)


Број на сите гласови: 48

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!