|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ФОТОГРАФИИ

Прекрасни фотографии на близнаци

Автор: Редакција Рингераја | 8.3.2017
image

„Birth Becomes Her“ ги замоли професионалните фотографи за породувања да споделат фотографии од раѓањето на два нови животи, а нивната колекција ќе ве одушеви

image

Овие непроценливи кадри ќе ви измамат насмевка на лицето. Уживајте!

CELEBRITIES

Семејниот албум на Шакира и Пике

Автор: Редакција Рингераја | 6.2.2017
image

Најслатките семејни фотографии на парот

ФОТОГРАФИИ

Најдобрите фотографии од породување во 2016

Автор: Редакција Рингераја | 24.1.2017
image

Секоја година, Интернационалната асоцијација на фотографи која брои 1200 членови во 42 земји од светот, ги прогласува најдобрите од најдобрите фотографии од породување

ФОТОГРАФИИ

Тајната на раѓањето: 15 чудесни фотографии

Автор: Редакција Рингераја | 30.11.2016
image

Мајката и професионален фотограф Лејлани Роџерс прави фасцинантни фотографии на најголемото чудо - процесот на раѓање на детето од почеток до крај

image

Две креативни мајки, Нат и Наоми, креираат неодоливи детски капути, со кои ги претвораат децата во мечиња, лисици, зајачиња, бубамари.Погледнете колку се преслатки!

image

Постојат некои работи кои се комплетно исчезнати од денешната култура, а толку неодоливо потсетуваат на нашето слатко детство. Да се потсетиме на нив

ФОТОГРАФИИ

Како би живееле нашите деца без техника?

Автор: Редакција Рингераја | 20.4.2016
image

Фотографката Ники Бум, од Нов Зеланд, дефинитивно има што да каже за ова прашање. Во спектакуларна фотосесија таа го снима животот на четирите деца кои се одгледуваат дома, кои немаат пристап до било какви мобилни уреди или телевизија

ФОТОГРАФИИ

15 преслатки фотографии од заспани дечиња

Автор: Редакција Рингераја | 16.3.2016
image

Овие слатки дечиња се способни да ја турнат куќата и да ја превртат наопаку и наеднаш да исчезнат. Барајќи ги, можете да ги најдете заспани на најнепредвидливо место...

АКТУЕЛНО

Фото: Дома кај Ким Кардашијан и Кание Вест

Автор: Редакција Рингераја | 20.1.2016
image

Ѕирнете во луксузниот дома на Ким Кардашијан, кој вреди повеќе од 20 милиони долари...

СТРАНА 1 ОД 8


Анкета

iminja za devojce
betistojoska

koe ime poveke vi se dopaga

viktorija (43%)

jovana (27%)

natalija (30%)


Број на сите гласови: 132

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!