|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Овој Велигден трансформирајте ги јајцата во вистински уметнички дела со овие оригинални идеи

image

Идеи за брза Велигденска декорација

ПРАЗНИЧНО РАСПОЛОЖЕНИЕ

Најдобрата идеја за Велигден!

Автор: Редакција Рингераја | 6.4.2015
image

Направете уникатна Велигденска декорација

ПРАЗНИЧНО РАСПОЛОЖЕНИЕ

Велигденска мини пињата

Автор: Редакција Рингераја | 10.4.2015
image

Бидејќи балоните имаат јајцевидна форма, не можевме да одолееме на оваа интересна Велигденска декорација. Израдувајте ги вашите деца со Велигденска пињата

image

Дали сакате да имате ваква необична кошничка со Велигденски јајца?

ПРАЗНИЧНО РАСПОЛОЖЕНИЕ

Златни Велигденски јајца

Автор: Редакција Рингераја | 9.4.2015
image

Светлечки златни јајца - прекрасна идеја!

НАГРАДНА ИГРА

Добитници на награди - среда

Автор: Редакција Рингераја | 17.4.2014
image

Лудо и незаборавно кликање во третиот натпреварувачки ден! Погледнете ја листата со добитници

image

Сите нови корисници кои ќе потпишат договор за пакет со три услуги до 30 април, добиваат на подарок вредносен ваучер во вредност од 1.500 денари кој ќе може да се искористи во продажните салони на „Анхоч компјутери“

image

Воскресението Христово, Велигден е најголемиот празник за православните христијани, наречен - Празникот на сите празници. Воскресението на Исус Христос е најголемото случување во историјата на човечкиот род

ДА НАПРАВИМЕ САМИ

Велигденски светилки од јајца

Автор: Редакција Рингераја | 17.4.2014
image

Идеја која не смеете да ја прескокнете овој Велигден. Украсните светилки можете да ги направите за неколку минути и мора да признаеме дека изгледаат феноменално

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

/
AnMari

Koj pampers e najdobar?

Pampers (20%)

Baby Star (0%)

Can Bebe (0%)

Nanny's (0%)

Puffies (20%)

Drugi (60%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!