|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Моминска вечер  
[Страница: 2 ]
48 nina 26101 26.10., 15.08
Sunshine88
Предупредуваме: Првиот роденден на Вашето дете  
[Страница: 2 3 4 ]
81 Pepelaska * 41378 13.8., 17.14
Melanija RR
 
Каква свадба имавте?   11 Ikana 9678 10.3., 08.22
laurap
Како да се облечете кога сте гостин на свадба?   18 sandriana RR 14280 17.10., 17.30
Snow Angel
Музика за свадба  
[Страница: 2 ]
37 profesorica 29935 13.6., 00.37
Sunshine88
Крштевка - колку е важна?  
[Страница: 2 3 4 ... 16 17 18 ]
447 Боцко 117172 29.1., 18.34
Defne90 RR
Венчаница - нова или изнајмена   22 moni teo 9632 13.1., 18.38
Estera
Старосватица?  
[Страница: 2 3 ]
58 mami 28390 17.12., 12.23
Sunshine88
Што мислите во врска со "наредбата" поклон во плик на покани  
[Страница: 2 3 4 ]
96 profesorica 23785 17.12., 12.15
Sunshine88
Колку сте задоволни од вашиот кум?  
[Страница: 2 3 4 ]
98 profesorica 29487 17.12., 12.12
Sunshine88
Покани за свадба   19 mami 24844 2.11., 15.22
Sunshine88
Свадбени фотографии/снимки  
[Страница: 2 3 ]
67 profesorica 27296 2.11., 15.03
Sunshine88
Подвезица   23 profesorica 10037 2.11., 14.50
Sunshine88
Место вие во матично, матичарот кај вас!   24 vezilka RR 11444 2.11., 14.48
Sunshine88
4 месеци свадба се спрема, а....   22 mami 12727 26.10., 15.41
Sunshine88
Денот на свадбата  
[Страница: 2 ]
33 mami 18153 26.10., 15.27
Sunshine88
Роденден на сопругот   10 marchi 10731 7.6., 15.09
Snowhite RR
Свадбен подарок  
[Страница: 2 ]
47 sandravlae 20730 22.5., 12.53
lukajana RR
Прославување на годишница  
[Страница: 2 3 4 5 ]
101 Julie1 45708 29.3., 23.44
Snow Angel
Меден месец  
[Страница: 2 ]
35 mami 17137 24.3., 15.32
Hopeful RR
Каква венчаница носевте?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
160 Еца 44015 24.3., 00.29
mamicki
Младенци  
[Страница: 2 ]
49 profesorica 21453 22.3., 17.03
LoveableMe RR
Девер на свадба - негови задолженија  
[Страница: 2 ]
25 Bitolcanka 28566 10.2., 13.33
Melanija RR
Фризура за свадба  
[Страница: 2 3 ]
51 kati 47147 2.12., 10.59
Malecka23
Машки свадбени костуми  
[Страница: 2 ]
26 Еца 42102 2.12., 10.56
Malecka23
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Dali?
Jana9

Dali vaset_o dete odi na igraorna?

Da (50%)

Ne (50%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!