|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

KESHILLA PER NENAT

A mund te mbetesh shtatzene gjate ciklit menstrual

Автор: Redaksia Ringeraja | 10.6.2015
image

Shtatzenia eshte ajo qe ndodhe kur sperma e mashkullit takon vezen e femres dhe veza e fekonduar me pas ngulitet ne muret e mitres nga ku zhvillohet femija

KESHILLA PER NENAT

Me sa seks mbeteni shtatzene?

Автор: Redaksia Ringeraja | 9.6.2015
image

Pyet veten “si te mbetem shtatzene” lexo cka duhet te beni e cka jo qe rritesh gjasat dhe si te mbetesh shtatzene me shpejte

ОЗНАКИ:

KESHILLA PER NENAT

A mund te mbetesh shtatzene gjate ciklit menstrual

Автор: Redaksia Ringeraja | 8.6.2015
image

Shtatzenia eshte ajo qe ndodhe kur sperma e mashkullit takon vezen e femres dhe veza e fekonduar me pas ngulitet ne muret e mitres nga ku zhvillohet femija

KESHILLA PER NENAT

5 ushqimet qe ndihmojne te mbetesh shtatzene

Автор: Redaksia Ringeraja | 7.6.2015
image

Jeni njera nga ato qe po provoni te mbeteni shtatzene dhe nuk ia arrini, e pyesni si te mbetem shtatzene? Ketu ne kete artikull do te lexoni per top 5 ushqimet qe ju ndihmojne dhe shtojne gjasat qe te mbeteni shtatzene

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Odmor
AnMari

Dali e bezbedno da se odi na odmor so novorodenche?

Da (67%)

Ne (33%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!