|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ДИЕТИ

Супер диета со маслинки

Автор: Редакција Рингераја | 4.5.2015
image

Ако сакате да го подмладите своето тело, да го подобрите своето здравје и притоа да ослабите најмалку 4 килограми, обидете се со диетата со маслинки, која трае меѓу 3 и 5 денови. Времетраењето на диетата го одредувате вие самите

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?