|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

МОДНИ СОВЕТИ ЗА МАЖИ

Биди мој мачо маж!

Автор: Редакција Рингераја | 1.7.2013
image

Да не бидеме сфатени погрешно: не дека не изгледате добро, но сакавме малку да помислиме и на Вас. Ви нудиме неколку предлози како да се облечете за различни пригоди

image

Ако треба на некој од славните личности да се огледаме, кога се модни трендови во прашање, тогаш тоа е секако Викторија Бекам. Жената која не прави грешки во облекувањето и која е секогаш беспрекорно стилизирана, одлучи да сподели некој моден трик

ШМИНКА

Нијанси на кармин за различен тен

Автор: Редакција Рингераја | 8.4.2013
image

Кои нијанси на кармин најмногу одговараат на различниот тен на лицето?

МОДА

Фризури кои ќе Ве направат 10 години помлади!

Автор: Редакција Рингераја | 4.9.2020
image

Разликата меѓу свеж младалачки и стар изглед може лесно да се поправи со вистинска боја за коса, плетенки или пунџа. Не верувате? Погледнете ја трансформацијата на славните личности и искористете ги нивните трикови

СОВЕТИ И ПРАШАЊА

Што да облечете за Новогодишната ноќ?

Автор: Редакција Рингераја | 27.12.2011
image

За Вас одбравме фустани и накит на најпопуларните светски брендови

НЕГА

Совети за убавина во текот на бременоста

Автор: Редакција Рингераја | 27.6.2011
image

Сте се запрашале ли некогаш како познатите актерки, модели и пејачки изгледаат секогаш средено и совршено за време на бременоста? Брук Бурк споделува неколку од своите тајни за убавина...

image

Витаминот Е се нарекува и „витамин на убавината“, бидејќи ги поттикнува бројните хемиски реакции во организмот, кои ја подобруваат состојбата на кожата. Тој е јак антиоксиданс и има позитивен ефект на сите типови на кожа.

РИНГЕРАЈА НОВОСТИ

НОВО на Рингераја: Убавина и мода

Автор: Редакција Рингераја | 20.12.2010
image

Рубрика Убавина и Мода на семејниот портал Рингераја.мк

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Dali ste?
Jana9

Dali ste ljubitel na visoki potpetici?

Da (67%)

Ne (33%)

Da i gi imam vo golem broj (0%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!