|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Со цел ги едуцираат децата за навремена и правилна нега на забите, главниот лик на кампањата „Патот до здрави заби“ Четко Четковски и Лакалут ќе посетат повеќе детски градинки, и ќе се дружат со децата

image

На 6 април од 12 часот Четко ве кани на нова дружба во Capitol Mall, како дел од кампањата „Патот до здрави заби“ која годинава го прославува својот петти јубилеј

image

На 23 март во 12 часот Четко Четковски и Лакалут ве повикуваат на дружба во Веро Џамбо

image

Со почеток од 12 часот,оваа сабота во Градски парк (кај “Школка“) во Скопје,ќе се изведе детската претстава на отворено “Роденденска приказна“ на која се поканети сите дечиња и родители кои се расположени за дружење, забава и учење за здравите навики

image

„Патот до здрави заби“ – кампања што ги научи дечињата на важна здрава навика

image

Утре, сабота (04.07) со почеток во 19 часот во Градскиот парк во Скопје, ќе се одржи последната активност од кампањата „Патот до здрави заби“ каде дечињата, за кого беше наменета оваа кампања, ќе ги покажат резултатите од редовната нега на запчињата

image

Изминатава недела (28.06) во паркот кај езерата во Аеродром, главниот јунак на кампањата „Патот до здрави заби“, Четко Четковски, заедно со своите другарчиња ја состави роденденската сложувалка.

image

ЗА ЗДРАВИ ЗАБИ И ДОБРИ НАВИКИ - Утре со почеток во 19 часот, во паркот на Езерата во населба Аеродром, дечињата ќе имаат можност да запловат во магичниот свет на фантазијата, и сите заедно ќе ги остварат своите креативни потенцијали

image

Четко и другарчињата куглаа и ги уништија лошите бактерии -главниот лик Четко одигра уште една игра со своите другарчиња..

image

Со играта „Пикадо“ продолжува кампањата „Патот до здрави заби“. Играта ќе се одржи во Паркот на Авиончето во населба Аеродром. Пикадо е втората игра преку која Четко...

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Одмор.
пеперутка16

На колку месеци би го однеле вашето бебе на море?