|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ФОТОГРАФИИ

Се породи турската актерка Бергузар Корел

Автор: Редакција Рингераја | 11.3.2020
image

Бергузар Корел се породи. Според информации од турските медиуми, познатата актерка роди момче тешко 3,5 килограми и долго 51 сантиметар

image

Една од најплатените и најубавите турски актерки и пејачки, Бергузар Корел или попозната како Шехерезад, е бремена со второ дете. На почетокот на бременоста, таа и нејзиниот сопруг, актерот Халит Ергенч, криеја дека по вторпат ќе станат родители

image

„Шехерезад“ во елегантна креација настапи на гала каде ја поддржа сопругот „Онур“

image

Познатиот турски актер Халит Ергенч е фотографиран со сопругата и синот додека бил на годишен одмор во познатото место Чешме. Погледнете ги полуразголените фотографии

image

Во интервјуто за февруарското издание на Мери Клер, Берѓузар Корел открила дека нејзиниот сопруг Халит Ергенч е љубовта на нејзиниот живот, како и дека нивниот дом е секогаш исполнет со музика и забава

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Телесна тежина
Sanja

Коклу килограми тежите?

до 55 кг (0%)

од 55-60 (17%)

од 61-65 (25%)

од 66-70 (17%)

од 71-75 (25%)

над 75 (17%)


Број на сите гласови: 12

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!