|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Видео: "Шехерезад" пееше на гала во Истанбул

Редакција Рингераја, 18.12.2018
„Шехерезад“ во елегантна креација настапи на гала каде ја поддржа сопругот „Онур“

/11


Бергузар Корел беше почесна гостинка на гала во Истанбул. 36-годишната актерка и пејачка, која кај нас се прослави со сериите „1001 ноќ“ и „Карадај“, блесна во елегантно издание на свеченоста која се одржа во „Музејот на современа уметност“.

Убавата туркска ѕвезда шармираше во креација од дизајнерот Озгур Масур додека пееше на сцената.

 

1

 

2

 

3

 

На свеченоста присуствуваше и нејзиниот сопруг Халит Ергенч, познат по улогата на Онур од „1001 ноќ“. Парот е во брак од 2009 година и има еден син.

 

4

Костими за капење за трудници
Долгото топло лето е зад аголот, а тоа Ви дава изговор да одите на плажа и да го покажете Вашето стомаче во еден од овие...
4
Секс за време на бременоста: Што е во ред,...
Дали бременоста ви го зголеми интересот за секс? Или, сексот е последното нешто што ви паѓа на памет? Во секој случај, е...
4
За вечно младо лице – напиток од три состојки
Тајната на младешкиот изглед не се крие само во скапите кремови, туку и во природните рецепти од зеленчук кои не само шт...
3
Излечете ја кандидата со лук?!
На сите ни е познато дека лукот е волшебник кога се во прашање лекови од природата. Но дали знаевте дека лукот е феномен...
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Dali?
Jana9

Dali na vasite deca im dozvoluvate da skrtaat i bojat po dzidovite?

Da (0%)

Ne (100%)

Ponekogas (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!