|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

16 работи кои треба да ги знаат малите и големите девојки

ТАТИНО КАТЧЕ

5 совети за млади татковци

Автор: Редакција Рингераја | 28.6.2012
image

Драг нов татко, со својата сопруга поминавте заедно низ бременоста и породувањето и дојде време со новиот член на семејството да градите весела иднина...

СЕКСИ ЌОШЕ

Како да го "зачините" бракот?

Автор: Редакција Рингераја | 9.12.2011
image

Како да излезете од брачната рутина и да ја зачините врската со партнерот? Еве неколку совети кои ги предлагаат брачните советници и кои може да Ви бидат од корист.

МОДА

10 модни совети за бремени жени

Автор: Редакција Рингераја | 9.7.2011
image

Најважното нешто што треба да го запомните, кога станува збор за модата е дека не мора да го промените Вашиот основен стил само затоа што сте бремени.

image

Советите кои следат ќе ви помогнат да преживеете (и да уживате) во текот на првите недели...

СТРАНА 5 ОД 5


Анкета

.
Jana9

Ime

Jakov (100%)

Josif (0%)

Jovan (0%)

Jane (0%)

Jovica (0%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!