|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

РИНГЕРАЈА ПАРТНЕР

Cryo Save новости

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 7.11.2010
image

Прв симпозиум на регенеративна медицина во Србија; Cryo Save банка со најголем број повлечени примероци

РИНГЕРАЈА ПАРТНЕР

Cryo Save известување

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 26.7.2010
image

Драги наши родители – членови на Cryo Save семејството,

image

Cryo-Save со програма за бесплатно семејно зачувување на матични клетки од папочна врвца

image

Моментот на раѓањена вашето дете е единствен момент кој треба да го искористите.

РИНГЕРАЈА ПАРТНЕР

За Cryo Save

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 30.5.2010
image

Cryo-Save е водечка европска банка за матични клетки со речиси 130.000 зачувани примероци. Со централа која се наоѓа во Холандија, компанијата спроведува фундаментални истражувања во областа на техниките на криопрезервација на матични клетки.

image

Доколку сте одлучиле да ги зачувате матичните клетки од Вашето дете, треба да се осигурате тоа да биде направено по точно одредени и потврдени стандарди.

image

Cryo-Save гарантира највисок квалитет на услуга во поглед на транспорт, подготовка и сигурност на матични клетки од папочна врвца на Вашето дете.

РИНГЕРАЈА ПАРТНЕР

ИНФОРМАТИВЕН ПАКЕТ

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 30.5.2010
image

Доколку сакате да знаете повеќе за криопрезервацијата на матичните клетки и Cryo-Save како Ваш потенцијален сервис провајдер ние со задоволство ќе Ви испратиме информативен пакет.

image

Матичните клетки се категоризираат во зависност од нивното потекло и типот на специјализирани клетки што тие го продуцираат.

image

На шестмесечниот Марко – Cryo Save бебе итно му е потребна Вашата помош!

СТРАНА 2 ОД 5


Анкета

Име на моето бебенце
vanessa30

Уште не го знам полот, ама еве две анкети од неколку имиња женски и машки што мене ми се допагаат. првин женски

Симона (21%)

Сара (19%)

Викторија (15%)

Виолета (2%)

Михаела (29%)

Деспина (13%)


Број на сите гласови: 154

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!