|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Кафе дружење со Cryo Save

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 18.6.2012
image

По повод одбележувањето на 5 години Cryo Save во Македонија, ексклузивниот застапник за банката за матични клетки, Би-МЕК, испраќа покана за пријатно кафе дружење во книжарница Либрариа, во Скопска чаршија, во четврток (21.06) со почеток од 18 часот.

Пет години Cryo-Save во Македонија

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 29.5.2012
image

Cryo-Save, најголемата европска банка за матични клетки веќе пет години е присутна во Македонија. Досега повеќе од 1500 семејства одлучиле да ги зачуваат своите матичните клетки од папочната врвца во Cryo-Save

image

Разговор со Снеже Велков, заштитно лице на светската банка за матични клетки Cryo Save.

Cryo Save реклама

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 12.1.2012
image

Интересна промотивна реклама на Cryo Save

image

Подарок за Вас за новогодишните празници

ОЗНАКИ:
image

По повод зачуваниот 200 000-ти примерок на матични клетки, Cryo-Save овозможува попуст за идните клиенти

Cryo-Save - 200.000 успешно зачувaни примероци

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 24.11.2011
image

Cryo-Save со гордост го објавува зачувувањето на 200,000-от примерок од крв и ткиво од папочна врвца.Ова значајно зачувување на 200.000-от примерок на матични клетки покажува чекор напред во водечката улога што Cryo-Save ја има во оваа индустрија.

Cryo Save и оваа година на Бебе Саем

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 5.5.2011
image

Мали, мили, најмили! Ајде сите заедно и оваа година на Бебе Саем. Како и изминатите години Ве очекуваме на штандот на Би МЕК и Cryo Save. Изненадувања, попусти, подароци, забава.

Cryo Save новости

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 7.11.2010
image

Прв симпозиум на регенеративна медицина во Србија; Cryo Save банка со најголем број повлечени примероци

Cryo Save известување

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 26.7.2010
image

Драги наши родители – членови на Cryo Save семејството,

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

.
Jana9

Dali od doma gotvite i nosite na odmor hrana ili tamu podgotvuvate,a moze bi i si sednuvate vo restoran i si poracuvate?

Nosam gotova hrana (0%)

Gotvam tamu (0%)

Jademe vo restoran (100%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!