|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (30.03 - 03.04.2015) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
 • Интересно

  image

  Храна за зголемување на плодноста

  Менувањето на навиките во исхраната може да ја подобри плодноста. Прочитајте што велат експертите.

 • Интересно

  image

  Приказната на Вишња Томиќ

  Рингераја.ба за мене е како мое семејство, мој дом каде секогаш можам да влезам, во кој сите се добредојдени. Место каде се советуваме, дружиме, каде имаме многу информации кои можат да ни дадат одлични услови за квалитетно родителство.