|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Жена роди близнаци од двајца различни татковци!

Редакција Рингераја, 11.9.2020
Приказната за една жена од градот Ксиамен, Кина го шокираше целиот свет. Повеќето луѓе не ни помислуваа дека вакво нешто е можно. Па, човечкото тело е најголемата мистерија во историјата на човештвото!

image
/11


 

Погодете што ... Може дури и да открие измамлива душа! Па, можеби ви изгледа смешно, но оваа жена го доби најшокантниот подарок во својот живот. Таа носеше близнаци. Па, децата навистина не беа близнаци. Или нешто слично.
Верувале или не, жената го носеше детето на нејзиниот сопруг и нејзиниот lубовник. Можеш ли да поверуваш?
Сопругот забележал дека едно од бебињата изгледа поинаку. Бебето имаше поинаков нос и неговите очи беа некако ... различни. Устата, исто така.
Паровите го регистрираат раѓањето на своите бебиња во локалната полициска станица. Тие треба да докажат дека бебињата се нивни деца. Тестовите за татковство се дефинитивно доказ. Па, тогаш работите станаа неуредни.
Тестот за татковство покажа дека сопругот во никој случај не бил во врска со некое од бебињата. Неговата сопруга рече дека никогаш не го изневерила.
Таа навистина изневеруваше. Дамата имаше една ноќ. Едно од бебињата беше братско близнак, па сопругот лесно можеше да забележи дека воопшто не личи на него.
Уништениот татко ветил дека ќе се грижи за своето бебе, но одбил да има никаква врска со другото бебе.
Дали некогаш сте слушнале за хетеропатерна суперфеквенција? Тоа е феномен што се наоѓа кај 1 од 13.000 братски близнаци. Тоа им се случува на жени кои спијат со друг маж во рок од еден ден и ако таа има повеќе од едно јајце. Дамата беше разбиена, а сопственото тело тргна против неа.

Mожеби ви изгледа смешно, но оваа жена го доби најшокантниот подарок во својот живот. Таа носеше близнаци. Па, децата навистина не беа близнаци. Или нешто слично.

Верувале или не, жената го носеше детето на нејзиниот сопруг и нејзиниот љубовник. Можете ли да поверувате?
Сопругот забележал дека едно од бебињата изгледа поинаку. Бебето имаше поинаков нос и неговите очи беа некако ... различни. Устата, исто така.

Паровите го регистрираат раѓањето на своите бебиња во локалната полициска станица. Тие треба да докажат дека бебињата се нивни деца. Тестовите за татковство се дефинитивно доказ. Тогаш работите се измешаа.

Тестот за татковство покажа дека сопругот во никој случај не бил во врска со едно од бебињата. Неговата сопруга рече дека никогаш не го изневерила. Но таа го изневерила. Имала авантура за само една ноќ. Едно од бебињата беше различно, па сопругот лесно можеше да забележи дека воопшто не личи на него.

Уништениот татко ветил дека ќе се грижи за своето бебе, но одбил да има никаква врска со другото бебе. Дали некогаш сте слушнале за хетеропатерна суперфеквенција? Тоа е феномен што се наоѓа кај 1 од 13.000 братски близнаци. Тоа им се случува на жени кои спијат со друг маж во рок од еден ден и ако таа има повеќе од едно јајце. Дамата беше откриена и тоа на најлош можен начин.

 

 

Последен месец од бременоста: Позиции на б...
Движењата на бебето ќе ги чувствувате до последниот месец од бременоста, но факт е дека вашето бебе е поголемо и нема мн...
40
Што се случува со бебето 24 часа пред раѓа...
Мама чувствува контракции, а како бебето се подготвува за раѓање во последните часови во матката?
13
Еве зошто папочната врвца е толку чудесна
Многу луѓе мислат дека папочната врвца е само „цевка“ што носи хранливи материи за нивното бебе. Сепак, од фотографијата...
3
AnnaMolly: Мојата породилна приказна
Моментот кога јас се претворив во “ние”
3


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

za site sto go sakaat imeto izabela
in love

za site sto go sakaat imeto izabela

najubavoto do sega (14%)

ne (39%)

mozebi na nekoj (22%)

da (19%)

go obozavam imeto izabela (6%)

site sto sakaat nekoja izabela xD (0%)


Број на сите гласови: 72

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!