|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Анџелина и Бред очекуваат синови и ќе се венчаат

Редакција Рингераја, 18.2.2012
Анџелина Џоли и Бред Пит, кои наводно чекаат синови, заедно се веќе 6 години и конечно планираат да стапат во брак, со мала но стилска церемонија во замок од 16-тиот век во Франција.

image
/11


 

 

Анџелина, која наводно носи момчиња, ќе се венча со Бред Пит.

“Бред и Анџелина молчеа за ова, но размислуваат како и каде да ја најават својата венчавка” изјавија од списанието ОК!. “Тие навистина постојано ја тресат јавноста со ваквите вести”.  

Иако гласините за нивната венчавка започнаа уште во 2005 година, блиски извори велат дека овој пат тоа навистина се случува. Наводно, Бред и Анџелина можеби ќе ги донесат свадбените бендови на Оскарите и ќе го поминат медениот месец со најавата за близнаците кои ги очекуваат. Иако, таканаречениот пар Бранџелина, најпрво инсистираше дека ќе стапат во брак откако ќе се легализираат хомосексуалните бракови во соединетите американски држави, магазините објавија интервју каде Бред најавува дека ќе се повлечат од таа идеја и дека несомнено планираат да се венчаат.

“Ние всушност сакаме да се венчаме”, открива 48 годишниот актер. “Ја донесовме ова одлука многу одамна, но не сакавме да го направиме тоа додека не им се дозволи на сите останати луѓе. Но мислам дека веќе не ќе можеме да продолжиме вака. Стапувањето во брак е од големо значење за нашите деца, кои постојано прашуваат... Исто така тоа и мене многу ми значи.”

Бред  додаде ”да сакаш некого, да создаваш семејство со некого и да сакаш да стапиш во брак, а да не можеш да го направиш тоа, е навистина смешно”. 

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Жолт исцедок за време на бременоста? Што д...
Иако бременоста е исполнета со радости и убавина, таа е исполнета и со некои нови, па дури и непријатни ситуации.Еде...
4
Доење за време на бременост
Во неразвиените земји не е чудно да се види жена која дои, иако е бремена. Но во нашиот “развиен дел од светот”, околу т...
3
Флуорот во борбата против забниот кариес
Во превентивата против забниот кариес најголемо место им припаѓа на флуоридите. Флуорот во организмот се наталожува во к...
3
Развој на фетусот месец по месец - видео
Бремена сте? Честитки! Дали сте љубопитни колку е големо вашето неродено бебе во развој, како изгледа вашето бебе додека...
3
Анкета

Dali?
Jana9

Dali vie kako roditeli treba da placete pred vaset_o dete?

Da (33%)

Ne (67%)


Број на сите гласови: 6

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!