|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Колку пари се доволни?  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
129 Еца 21439 1.8., 03.18
mamicki
Предупредуваме: Паричен надоместок II  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
208 Andriance 35970 3.10., 09.57
antonia@
 
Trudnicko boleduvanje   2 tamara.. 9806 30.9., 23.55
lukajana RR
Колкава месечна плата би и дале на жената за работата во домот и окол  
[Страница: 2 3 ]
55 Yummy Mammy 13885 31.12., 15.31
sonc90
Како ги распределуваме парите?  
[Страница: 2 3 4 ]
98 mami 16244 30.11., 17.50
blond
Криза во вашата фирма  
[Страница: 2 ]
29 mami 9447 19.9., 19.53
Dilina
Колку трошиме на бебе  
[Страница: 2 ]
35 mami 11329 19.9., 19.49
Dilina
Кредит преку банка  
[Страница: 2 ]
38 mama26 16730 24.8., 00.25
kapina
Кога трошиме повеќе?   24 mami 8861 29.11., 15.05
vezilka RR
Инвестициски фондови   9 vezilka RR 8773 30.4., 00.49
suzeto
Социјална парична помош   6 majmunce 7851 14.3., 12.26
bilbilce
Иднина за двe деца   9 goche 9273 14.3., 12.23
arh_diz RR
Алиментација   10 vezilka RR 9922 9.1., 11.16
Bethany
Нова година VS Финансии  
[Страница: 2 ]
40 mami 10335 30.11., 22.39
zzaa
Живот или преживување, како за кого   21 Viktori 11281 12.11., 14.23
Mihaela 2010
Паричен надоместок  
[Страница: 2 3 4 ... 98 99 100 ]
2495 Еца 247016 8.11., 12.20
Andriance RR
Хот-хот градежна фирма   10 mama26 15413 3.11., 23.30
Lavici
Како издржува една самохрана мајка?  
[Страница: 2 3 ]
60 mami 18745 24.10., 15.49
tantela
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Школски прибор
RosaEleonora

Кој школски прибор го купувате

Gioto (32%)

Со омилените ликови без оглед на марката (23%)

Пеликан (13%)

тоzz (14%)

првиот што ке ми дојде до рака (18%)


Број на сите гласови: 133

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!