|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Секоја жена би посакала ваков гинеколог!

Автор: Редакција Рингераја | 25.4.2014
image

Прегледот кај доктор е нешто што секој би сакал да го избегне, но тоа не е случај со прегледот кај доктор Manuel Rico. Всушност, жените се „тепаат„ за преглед кај него. Погледнете зошто

Биди мој мачо маж!

Автор: Редакција Рингераја | 1.7.2013
image

Да не бидеме сфатени погрешно: не дека не изгледате добро, но сакавме малку да помислиме и на Вас. Ви нудиме неколку предлози како да се облечете за различни пригоди

Дејвид Бекам ќе дизајнира долна облека

Автор: Редакција Рингераја | 4.1.2012
image

Додека Викторија Бекам се грижи за тукушто родената ќерка, Дејвид Бекам се фрлил на работа.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?