|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Зимска мода - тренди чевли и облека за оваа зима

Автор: Редакција Рингераја | 7.12.2021
image

За сите дами кои сакаат да изгледаат привлечно оваа зима и да бидат во чекор со новите трендови, подготвивме неколку клучни модни новитети за зимската сезона 2021/2022

Кендал Џенер е најплатен модел на светот за 2018

Автор: Редакција Рингераја | 16.12.2018
image

Кендал Џенер беше прогласенa за највисоко платен модел во светот во 2018 година, според листата на Форбс

Адријана Лима се збогуваше со Victoria`s secret

Автор: Редакција Рингераја | 12.11.2018
image

Адријана Лима е ангелот со најдолг стаж во Victoria’s Secret, но за жал, таа на последната ревија се збогуваше со ангелските крилја

Што се’ ќе се случува на Fashion & Lifestyle Expo?

Автор: Редакција Рингераја | 9.3.2018
image

Датумот [22-23 март] и местото [Македонска опера и балет] за третото издание на Fashion & Lifestyle Expo се веќе познати, а сега е време да ве запознаеме и со програмата која има за цел да ја поттикне и инспирира вашата креативна мисла

Фото: Модни предлози за новогодишната ноќ

Автор: Редакција Рингераја | 19.12.2017
image

Бидете поинакви и извонредни на божиќната или новогодишната забава! Ви нудиме 30 модни идеи, со кои не можете да останете незабележани

Фото: Мајка која инспирира со својот стил

Автор: Редакција Рингераја | 29.7.2016
image

Амбер Филерап Кларк е блогерка и мајка која инспирира со својот стил. Погледнете ги совршените модни комбинации на оваа мајка

Запознајте ја Кејт: модна блогерка и кул мама

Автор: Редакција Рингераја | 6.10.2015
image

Кејт Вотерхаус е новинарка, ТВ презентер, радио водител и колумнист. Погледнете некои од нејзините топ комбинации кои секако би послужиле како инспирација за претстојната есенска сезона

Најмодерните ташни за лето 2015 година

Автор: Редакција Рингераја | 15.6.2015
image

Ги избравме за вас најмодерните ташни за лето 2015 година

Топ модели на мали црни фустани

Автор: Редакција Рингераја | 25.12.2014
image

Вечниот шарм на малите црни фустани не може да се порекне. Затоа, за вистинските модни класици, кои најдобро се чувствуваат во ова безвременско парче облека, носиме предлози за празничните денови кои се пред нас

Совети за трајни локни

Автор: Редакција Рингераја | 24.12.2014
image

Кадравата коса и женствите локни се меѓу најпознатите фризури за новогодишната ноќ. За жал, понекогаш локните ја губат формата само неколку часа по виткањето. Во прилог се некои совети како да имате трајни локни

СТРАНА 1 ОД 4


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?