|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ВЕЖБАЊЕ

Трите чуда со кои Бог ја благослови жената III дел

Автор: Анастазија Терзијева, Јога сојуз на Македонија | 6.11.2010
image

Јога за бремени жени

ВЕЖБАЊЕ

Трите чуда со кои Бог ја благослови жената- II дел

Автор: Анастазија Терзијева, Јога сојуз на Македонија | 23.10.2010
image

Јога за бремени жени

ВЕЖБАЊЕ

Трите чуда со кои Бог ја благослови жената

Автор: Анастазија Терзијева, Јога сојуз на Македонија | 16.10.2010
image

Јога за бремени жени

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

ime za nasiot angel
tinadeni

mnogu e tesko da se odlucime ve molime da glasate

leo (24%)

luka (32%)

darijan (26%)

kalin (18%)


Број на сите гласови: 312

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!