|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Пронајдете инспирација за празнично стилизирање на вашата коса во туторијалите за шик, урбани фризури

МОДА

Фризури за долгата коса на вашата ќерка

Автор: Редакција Рингераја | 21.2.2014
image

Секоја мајка сака нејзината ќерка да изгледа како принцеза секој ден. Грижејќи се за секој детал на својата ќерка, мајката обрнува големо внимание и на нејзината коса. Во прилог се неколку предлози за убава, модерна и прибрана фризура на ќерката

ШМИНКА

Џенифер Анистон ја откри тајната на убавината

Автор: Редакција Рингераја | 18.1.2012
image

Најпопуларната фризура, прамени кои се бараат во секој фризерски салон, тело на кое не може да му се најде замерка и улогата на Рејчел ја претворија Џенифер Анистон во една од најпопуларните глумици на Холивуд

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Dali?
Jana9

Dali ste samohran roditel?

Da (0%)

Ne (100%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!