|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ФОТОГРАФИИ

15 преслатки фотографии од заспани дечиња

Автор: Редакција Рингераја | 16.3.2016
image

Овие слатки дечиња се способни да ја турнат куќата и да ја превртат наопаку и наеднаш да исчезнат. Барајќи ги, можете да ги најдете заспани на најнепредвидливо место...

image

Спијте, одморајте се, гледајте ТВ и одете на романтични вечери со вашиот партнер – тоа ќе ви кажат повеќето, пред да добиете бебе. Но јас сум овде за да ви кажам да НЕ ги правите овие работи пред породување. Еве што да правите...

ВИДЕА

Ова е најдобриот педијатар на светот!

Автор: Редакција Рингераја | 25.7.2014
image

За децата, па и за возрасните одењето на доктор е стресно, а и страшно. Но тоа не е случај и со овој педијатар кој може да биде прогласен за најдобар на свет!

image

Енџи остана вчудоневидена кога го виде лемурот на главата на нејзиното бебе старо само 9 недели! Лемурот се сместил во седиштето за автобомил на главата на бебето во обид да му ја украде играчката

СЕМЕЈНО ЗДРАВЈЕ

Интересни факти за кивањето

Автор: Редакција Рингераја | 14.5.2014
image

Денес ви откриваме неколку навистина интересни факти поврзани со кивањето, погледнете ...

ЗАНИМЛИВОСТИ

Ако бебињата пишуваа на форум...

Автор: Редакција Рингераја | 17.2.2014
image

„Уметничко цртање со кашичка по лицето“, „Носот на мама воопшто не е еластичен. Нормално ли е тоа?“, „Помош! Ми расте коса“... и многу други теми, проверете кои

ЗАНИМЛИВОСТИ

Бебе кое има три мајки!

Автор: Редакција Рингераја | 22.8.2013
image

Овие четворица луѓе кои со толкава љубов гледаат во ова мало бебенце, помогнаа таа да дојде на свет. Прочитајте како...

ДНЕВНИК НА ТРУДНИЦИ

Ова не го знаевте за близнаците!

Автор: Редакција Рингераја | 20.6.2012
image

Независно дали се идентични или не, близнаците се свет за себе, а за нивната посебност сведочат многубројни занимливости

image

Погледнете една вистинска мирољубива борба. Без викање, тепање, борење, само едноставна "војна" за цуцла

ТАТИНО КАТЧЕ

Роденден на директорот

Автор: Непознат автор | 9.3.2012
image

Зошто и дадов отказ на секретарката!?

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Dali vi se dopaga imeto Kristina?
bebencetoda (53%)

ne (28%)

mozebi (19%)


Број на сите гласови: 128

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!