|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Храна која треба да ја консумирате пред тренинг

Автор: Редакција Рингераја | 30.3.2015
image

Сакате да го извлечете максимумот од вашиот тренинг? Јадете правилна храна пред да започнете со самиот тренинг

Склекови за совршено машко тело

Автор: Редакција Рингераја | 28.3.2015
image

Еден од најчестите тестови за силата кај мажите се склековите. Оваа едноставна но навистина ефективна вежба стана синоним за спортски дух, казна, другарски облог…

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Дали практикувате секс за време на бременоста и кога?
Snow Angel

Гласајте

Да,секогаш (51%)

Само во првото тримесечие не (3%)

Не,никогаш (26%)

Само во третото тримесечие не (5%)

Да,ама само во второто тримесечие (7%)

Сеуште немам одговор од гинеколог (8%)


Број на сите гласови: 88

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!