|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Предвреме родени деца  
[Страница: 2 3 4 ... 35 36 37 ]
922 vesna_kr 198878 22.11., 16.27
lala23
Предупредуваме: 17 Ноември - Светски ден на прематуритетот (предвремено раѓање) и на п   11 mama maca 10848 17.11., 00.18
Melanija RR
 
КИЛА-Хернија кај прематурни бебиња   23 Nardi 23352 12.11., 10.07
kapina
Бактерии кај предвреме родени бебиња   24 Annuska 15784 2.2., 09.24
Neurotoxin RR
Крипторхидизам-Неспуштени тестиси  
[Страница: 2 3 4 ]
83 mami 36241 11.12., 14.30
masa
Ретинопатија   16 Еца 15183 24.9., 14.21
nataly86
исхрана на недоносените бебиња  
[Страница: 2 ]
26 mami 18935 7.2., 18.37
Felly RR
Развојот на превреме родените бебиња  
[Страница: 2 ]
43 Palce 28209 2.2., 13.29
Mimi33
Што е тоа SGA?   19 mama maca 25748 30.11., 19.03
fida
Кое е најмалото родено бебе?  
[Страница: 2 ]
31 betpet 22163 10.6., 20.37
pepermint
Мамичке,јас сум ШАМПИОН!  
[Страница: 2 ]
27 Dalas 13678 3.6., 13.13
pepuska
Прочистени вакцини за прематурни деца.   2 Nardi 11888 1.3., 15.30
luci RR
Доење на предвреме роденото бебе  
[Страница: 2 ]
30 Палешка РР 18202 14.10., 13.08
ecko
Оток кај предвреме родени   5 DDmama 9606 3.9., 16.45
marina111
Пнеумонија   6 biljana1 12396 29.8., 21.36
marince87
Црви во ушињата на бебиња и деца  
[Страница: 2 ]
47 Annet 25015 3.4., 13.55
JovanaJ
SYNAGIS   15 betpet 11186 15.3., 16.30
GAGA19
Деца со хидроцефалус   7 mamadeja 17770 1.7., 17.51
marina111
Респираторен дистрес синдром(РДС)   8 ripce 14650 14.7., 13.02
Anabanana
Срцеви аномалии кај децата родени предвреме   2 pericka 9658 30.1., 17.58
Annabel
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

koe imence e poubavo
rina13

?

mila (62%)

antonija (38%)


Број на сите гласови: 226

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!