|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Предвреме родени деца  
[Страница: 2 3 4 ... 35 36 37 ]
922 vesna_kr 208451 22.11., 16.27
lala23
Предупредуваме: 17 Ноември - Светски ден на прематуритетот (предвремено раѓање) и на п   11 mama maca 11289 17.11., 00.18
Melanija RR
 
Крипторхидизам-Неспуштени тестиси  
[Страница: 2 3 4 ]
83 mami 37899 11.12., 14.30
masa
Црви во ушињата на бебиња и деца  
[Страница: 2 ]
47 Annet 26489 3.4., 13.55
JovanaJ
Развојот на превреме родените бебиња  
[Страница: 2 ]
43 Palce 29370 2.2., 13.29
Mimi33
Кое е најмалото родено бебе?  
[Страница: 2 ]
31 betpet 22885 10.6., 20.37
pepermint
Доење на предвреме роденото бебе  
[Страница: 2 ]
30 Палешка РР 19029 14.10., 13.08
ecko
Мамичке,јас сум ШАМПИОН!  
[Страница: 2 ]
27 Dalas 14287 3.6., 13.13
pepuska
исхрана на недоносените бебиња  
[Страница: 2 ]
26 mami 19832 7.2., 18.37
Felly RR
Бактерии кај предвреме родени бебиња   24 Annuska 16377 2.2., 09.24
Neurotoxin RR
КИЛА-Хернија кај прематурни бебиња   23 Nardi 24465 12.11., 10.07
kapina
Што е тоа SGA?   19 mama maca 26922 30.11., 19.03
fida
Ретинопатија   16 Еца 15815 24.9., 14.21
nataly86
SYNAGIS   15 betpet 11613 15.3., 16.30
GAGA19
Респираторен дистрес синдром(РДС)   8 ripce 15296 14.7., 13.02
Anabanana
Деца со хидроцефалус   7 mamadeja 18403 1.7., 17.51
marina111
Пнеумонија   6 biljana1 12894 29.8., 21.36
marince87
Оток кај предвреме родени   5 DDmama 9992 3.9., 16.45
marina111
Срцеви аномалии кај децата родени предвреме   2 pericka 10044 30.1., 17.58
Annabel
Прочистени вакцини за прематурни деца.   2 Nardi 12424 1.3., 15.30
luci RR
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Никола
Victorya

Дали Ви се допаѓа името Никола?

Да, многу. (40%)

Да. (33%)

Не е нешто посебно. (14%)

Не ми се допаѓа. (8%)

Многу грдо име е. (4%)


Број на сите гласови: 126

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!