|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Важни информации за испитувања при забременување   0 Melanija RR 15454 21.1., 15.07
Melanija RR
Предупредуваме: Статии на Рингераја.мк - Забременување   10 Melanija RR 16235 3.10., 09.48
Felly RR
Предупредуваме: Инсеминација II  
[Страница: 2 3 4 ... 81 82 83 ]
2070 Melanija RR 269728 18.11., 23.19
Kiraca
Предупредуваме: Вештачко оплодување VII дел  
[Страница: 2 3 4 ... 94 95 96 ]
2384 LoveableMe RR 325339 2.3., 13.08
LoveableMe RR
Предупредуваме: Што по неуспешно ИВФ?   8 LoveableMe RR 14189 3.11., 14.23
kate..
Предупредуваме: Вештачко оплодување VIII дел  
[Страница: 2 3 4 ... 56 57 58 ]
1446 LoveableMe RR 198147 9.4., 01.06
Anne^
Предупредуваме: Информации за остварување на правото за Ин-Витро преку ФЗО  
[Страница: 2 3 4 ... 49 50 51 ]
1269 Julie1 215355 14.2., 19.48
kapina
Предупредуваме: Важни совети кога сте во IUI/IVF/ICSI  
[Страница: 2 3 ]
74 Adelle 62470 23.1., 01.00
kapina
 
Гарантирано добивате бебе! Сурогат мајчинство во Украина   0 Палешка РР 210 2.9., 12.41
Палешка РР
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

dali go doevte vaset_o bebe i kolku
nataly_13215

dali go doevte vaset_o bebe?

1.da (85%)

2.ne (15%)


Број на сите гласови: 55

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!