|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

ДНЕВНИКОТ НА МАМА

10 желби на една сосема обична мајка

Автор: Редакција Рингераја | 11.5.2021
image

Се надевам дека нашите деца нема да имаат повеќе „КОВИД родендени“!

ТАТИНО КАТЧЕ

Слушај ја мајка ти, таа ти даде живот!

Автор: Редакција Рингераја | 20.4.2021
image

Роденденската честитка од татко до неговиот едногодишен син, го разнежни светот

ФОТОГРАФИИ

Фото: Синот на Тамара наполни една година

Автор: Редакција Рингераја | 13.12.2019
image

Среќен роденден ДАРЕН!!!

image

Таа е големата ѕвезда на популарната серија "Величенствениот" каде ја играше улогата на султанката Хурем. Денес Мерием Узерли сама ја одгледува својата ќерка и секој ден објавува по една фотографија со неа

image

Поттикната од скапите забави за детските родендени кои излегуваат од контрола, блогерка напиша писмо со кое цели да ги инспирира родителите повторно да ги вратат во мода едноставните детски забави

image

Денес е посебен ден во семејството на Ѓоковиќ - пред точно една година Новак и Јелена му станаа родители на малиот Стефан

image

Андријана и Јохан го прославија првиот роденден на нивното дете во една од скопските игротеки. Во прилог фотографии

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ ЗА РИНГЕРАЈА

СРЕЌЕН 12-ТИ РОДЕНДЕН РИНГЕРАЈА.МК

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 5.3.2021
image

Денес ставаме 12 свеќички на твојата роденденска торта и ти посакуваме: ДА НИ ЖИВЕЕШ ВЕЧНО, да ни останеш секогаш така весела, разиграна, трпелива, пријателска и топла!

ВИДЕА

ВИДЕО: Мајката е херој

Автор: Редакција Рингераја | 18.2.2015
image

Видео кое ќе ве преплави со емоции

ФОТОГРАФИИ

Најубавото роденденско изненадување!

Автор: Редакција Рингераја | 12.11.2014
image

По третиот роденден на детето, овие родители одлучија да направат нешто екстра специјално за неговиот 4-ти роденден. И успеаја во тоа. Погледнете за што станува збор

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

Работа.
пеперутка16

Кога почнавте да работите по породувањето?