|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

image

Откако хаосот познат под името утро еруптира во мојата куќа денес, зедов неколку минути да се загледам во чудото наречено гол автопортрет на Ким Кардашијан, кое беше објавено на Инстаграм во раните утрински часови

image

Ете го!Синот на Ким Кардашијан и Кание Вест денес го има своето деби на насловна страна

АКТУЕЛНО

Фото: Дома кај Ким Кардашијан и Кание Вест

Автор: Редакција Рингераја | 20.1.2016
image

Ѕирнете во луксузниот дома на Ким Кардашијан, кој вреди повеќе од 20 милиони долари...

CELEBRITIES

Зошто Ким Кардашијан ја јаде својата плацента?

Автор: Редакција Рингераја | 21.12.2015
image

Резултатите се одлични, полна сум со енергија и не сум имала никакви знаци на депресија. Секој пат кога ќе се напијам пилула, чувствувам налет на енергија и се чувствувам навистина добро и здраво, опиша Ким Кардашијан

CELEBRITIES

Се породи Ким Кардашијан

Автор: Редакција Рингераја | 5.12.2015
image

Ким Кардашијан и Кание Вест станаа родители по втор пат. Овој пат на син!

CELEBRITIES

Ким Кардашијан е бремена со второ дете!

Автор: Редакција Рингераја | 1.6.2015
image

Ким Кардашијан и Кание Вест го очекуваат своето второ дете

image

Вежбите кои денес ќе ви ги презентираме на видеото подолу, се неверојатни за добивање на совршено обликуван и затегнат задник, точно она што ја прослави и познатата Ким Кардашијан

image

Фотографии од првиот роденден на бебето на Ким Кардашијан

CELEBRITIES

Фото: Кој ја чува ќерката на Ким Кардашијан?

Автор: Редакција Рингераја | 30.5.2014
image

Која позната личност ќе биде “дадилка” на ќерката на Кање и Ким?

СВАДБЕНИ МОМЕНТИ

Фото: Свадбата на Ким и Кание

Автор: Редакција Рингераја | 27.5.2014
image

Еве ја невестата...Погледнете ги првите фотографии од свадбата на Ким Кардашијан и Кание Вест

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

Dali?
Jana9

Dali dorucekot go preskoknuvate?

Da (33%)

Ne (67%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!