|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

МОДА

Летна мода за најмалите!

Автор: Редакција Рингераја | 26.7.2013
image

Погледнете ги овие весели летни комбинации за малите среќички!

МОДА

Детска мода, Лето 2013

Автор: Редакција Рингераја | 25.6.2013
image

Модната марка Dolce & Gabbana не создава облека само за возрасните, туку и за младите госпоѓици и господа. Новата колекција на детски алишта и додатоци е наречена Bambino. Погледнете што е во мода ова лето

МОДА

Најнови трендови во детската мода - 2011

Автор: Кристина Мукоска Затуроска - моден дизајнер и стилист | 12.2.2011
image

Детските и модни трендови за оваа пролет 2011 ќе бидат со природни корални и морски бои , стил и силуета на 70’те , но ке преовладуваат и белите и неутрални тонови .

МОДА

Мода за вашите најмили

Автор: Редакција Рингераја | 21.1.2011
image

Направете комбинации со кои Вашите деца ќе се издвојуваат и ќе изгледаат ултра модерно и свежо.

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

.
Jana9

Dali pred vreme se kupuvate za pristignuvanjeto na bebeto ili od koga ke se rodi/.

Pred raganjeto (100%)

Po raganjeto (0%)


Број на сите гласови: 3

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!