|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Дружбата Мама`с - Рингераја помина одлично!

Автор: Редакција Рингераја | 23.12.2013
image

Имавме магична дружба со децата од здружението Во Мојот Свет, деца кои имаат аутизам.Ни подарија незаборавни моменти, а Мама'с нив им подари пакети производи

Забавна дружба со Рингераја и Винчини

Автор: Редакција Рингераја | 20.9.2013
image

Ве покануваме на незаборавна дружба во сабота, 28 септември во 11 часот, во игротека Тиквичка. Поминете забавно претпладне со кравичката Алми, аниматорите од игротеката Тиквичка и слатките производи на Винчини

Хуманитарна акција на членовите на Рингераја

Автор: Редакција Рингераја | 26.2.2013
image

Се' започна со повикот на нашата членка AnnaMolly: Бидејќи Рингераја е позната по својата хуманост, а ние веќе сме организирале големи хуманитарни средби, сакам повторно да покажеме дека сме хумани и да собереме донации за оние на кои им се потребни

Импресии од мартовската дружба

Автор: Редакција Рингераја | 27.3.2011
image

Поминавме прекрасен ден, исполнет со многу насмевки, ведри лица, реални разговори и ветувања за повторна средба!

Придружете ни се на нова мартовска дружба

Автор: Редакција Рингераја | 25.3.2011
image

Овој пат Рингерајки од Македонија и светот ќе се дружат во Волшебното царство, што всушност е и нашата Рингераја!

Рингераја дружење во Битола

Автор: Редакција Рингераја | 16.1.2011
image

Рингераја поврзува, Рингераја зближува

Дружење во Прилеп во втор пат

Автор: Редакција Рингераја | 16.1.2011
image

Рингерајките од Прилеп повторно на муабетење во Mirage

Дружење во Прилеп

Автор: Редакција Рингераја | 16.1.2011
image

Прва дружба на Рингерајки од Прилеп

Дружење во Дојран

Автор: Редакција Рингераја | 16.1.2011
image

Дружење на Рингерајки од повеќе градови

Рингераја Бла Бла средба

Автор: Редакција Рингераја | 26.12.2010
image

Предновогодишната дружба со Рингераиниот Дедо Мраз и започнатите муабети во виртуелниот Бла Бла клуб поттикнаа уште една реална дружба на Рингерајки.Оваа дружба беше во знакот и на прекрасно изработените обетки од Оливиа кои ги подари на пријателките

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Цуцла.
пеперутка16

До кога вашето дете имало цуцла?