|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Импресии од мартовската дружба

Редакција Рингераја, 27.3.2011
Поминавме прекрасен ден, исполнет со многу насмевки, ведри лица, реални разговори и ветувања за повторна средба!

image
/291


 

AnnaMolly:

Дружбата беше прекрасна! Сите си поминавме нај нај најубаво!
Се собраа и премногу работи за Детското СОС село.

 

lale:

Многу убаво си поминавме, дружбата беше преубава, организацијата на ниво. Децата се изнаиграа и ние со нив, во еден збор прекрасно. Поздрав до сите рингерајки и рингерајчиња.

 

Палешка:

Преубаво си поминавме! Толку позитивна енергија на едно место се наоѓа ретко. Преполна сум со преубави импресии од средбата!

 

arh_diz:

Јас многу убаво си поминав на дружбата. Многу ми е мило што запознав дел од РР.

 

виктори:

Супер си поминавме! Специјалните гости беа супер, дружељубиви, муабетчики, ведри, насмеани!!!

 

Martins mom:

Пред неколку минути стигнав дома и има што да видам!!! Утре ме чека напорен ден!
п.с: Преубаво ни беше

 

Maca25:

Само што дојдовме и ние дома! Преубаво си поминавме, Нина се изнаспа после долгото играње, спиеше дури 4 саати, а јас убаво си се одморив. Ова беше преубав ден, исполнет со многу насмевки и среќни лица!!!

 

Natuska85:

Преубаво си поминавме

 

Боцко:

Леле дечки колку ми е криво што поради напорниот период на работа и честите патувања со задоцнување дознав за оваа дружба. Ќе беше добра прилика да се запознаам со новите пријателки. Но, за утеха ми е што гледам дека стварно ви било многу убаво. Со надеж за некоја следна прилика...

 

Julie:

Преубаво, најубаво си поминав на дружбата. Сеуште се смеам и зрачам со енергија собрана од денес. 

 

Maca25:

Ова од мајка ми: Куп позитивна енергија, прекрасни ликови и насмевки на едно место!!!

 

Џесика:

Немате појма колку убаво се осеќам, преубаво си поминав, Борјан цел ден ми е расположен, а и јас... уф да ме држи до следната средба!!!!

 

Olivia:

Ух уште сум под импресии од дружбата, убаво беше што ве видов сите пак и посебно што конечно ги запознав лично Martins mom и Палешка, гушки за сите.

 

denim:

Сега знам зошто РР е толку посебна; Затоа што душата на РР ја сочинуваат едни прекрасни личности кои што имав прилика денес да ги запознаам. Навистина убав ден, убави луѓе...

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Контактирајте не
Сакате посебна понуда за огласување наменета за Вашата компанија, сакате да испратите текст за објавување до нашата Реда...
4
Рингераја - приказна за нашето семејство!
Рингераја е повеќе од медиум, Рингераја е пријател, Рингераја е советник, Рингераја е рамо за плачење, Рингераја е помош...
2
Соработка со Рингераја
Отворени сме за соработка, доколку сте заинтересирани Ве повикуваме да не исконтактирате.
2
Рингераја времеплов
По што ќе ја паметиме годината која изминува?
2
Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?